Postovani, imam jedan problem jos odavno. Kao mali samozadovoljavao sam se trljajuci glavić penisa umjesto prevlačenja kozice gore dole. To radim i dan danas jer sam samo jednom u životu uspeo da dozivim orgazam normalnom metodom jer jednostavno nema efekta. Čini mi se da mi je sluzokoza glavica jako suva. Većina mojih drugara može da spusti kozicu sa glavica nadolje do kraja a neki je cak i nemaju dok ja u erekciji mogu jedva uz bol. Takodje javlja se bol kada prijam oralni seks a bez kondoma bih osjetio bol u toku penetracije. O čemu se radi, zašto mi je glavić osjetljiv na jaci dodir toliko da boli umjesto da prija i kako to da moji drugari mogu bukvalno da dozive orgazam kad se medjusobno trljaju sa djevojkama kad im sede u krilo a ja ne? Hvala, pozdrav.

    Odgovoreno: 12. 02. 2014.
    • Poštovani,
      Kod vas su dva problema.
      jedan je relativna fimoza koju mozete resiti operativno.
      drugi problem je psihicke prirode koji ce mozda nestati posle operacije fimoze.