Poštovanje! Jednom sam već postavio pitanje, ali kako nisam dobio odgovor evo ga još jednom: na stablu penisa, malo iznad sredine, pojavila mi se malena (prečnika 2 mm) kvržica ispod kože, nije reč o nečem potkožnom, ne pomera se sa kožom, tvrdo je, ne boli na dodir, primećuje se jasno tek u erekciji. Dakle, mala, tvrda kuglica. Hvala!

    Odgovoreno: 14. 01. 2014.
    • Poštovani,
      Moze da bude neka vrsta polne bradavice ali da bi se to
      potvrdilo, nuzan je uroloski pregled.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis
      e mail: bocokic@gmail. Com