Imam 32 godine, veoma rano sam stupio u seksulane odnose. Ima problem da ne mogu prilikom odnosa dozivim orgazama ejakuliram, dok prilikom mastrubacije mogu. Promenio sam vise partnerki ali i dalje ovaj problem postoji. Bio sam kod urologa i on mi je otkrio da imam varikokle srednjeg drugog stepena, interesuje me da li ona moze da bude uzrok. Takodje sam citao da usled dugotrajnih agresivnih jakih mastrubacija mogu da se izgube osetila i da dodje do ovog problema. Cinjenica je da samo agresivno jakom i brzom mastrubacijom mogu da dodjem do orgazma stim da i za to treba vremena. Imam veliki seksulani nagon prema zenama ali prilikom odnosa kadad udjem u partnerku nemam neki jaki osecaj, kao da sam izgubio cula, na polnom organu te zbog toga i ne mogu da dozivim orgazam. Razgovrao sam sa jednim urolog on kaze da se pomirim stim, drugi kaze da je mozda uzrok varikokela, a takodje i sa jednim seksologom sam infrmativno razgovrao koji kaze da se moraju izvrsiti ispitivanja od bakterija, hormona, pa probati sa lekovima za povecanje cula tako ensto, pado upotrebe nekih aparata. Ovo mi predstvalj veliki problem, usled svega dolazi povrmeno da gubitka potencije prilikom odnosa, mada postoje situacije kada jako dugo traje po sat vrmena i duze, sto nekim partnerkama odgovara dok je meni frustrijajuce.

    Odgovoreno: 22. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Pokusajte da o svom problemu razgovarate sa psihologom.
      druga mogucnost je da sa svojim urologom odradite laboratorijske
      preglede krvi, mokrace, polne hormone, hormone stitnjace i eventualno
      sve bakterioloske preglede ne bi li se pronasao moguci uzrocnik vaseg problema.
      i treca mogucnost je da pokusate promenom ishrane i koriscenjem suplemenata
      promenite unutrasnji milje i izmenite postojecu situaciju.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #121357

    • Da li je moguće zatrudneti ako ste mastrubirali sa tudjom posteljinom?