Postovanje. . . U braku smo vec dve godine, pokusavamo da dobijemo bebu. Supruga je imala probleme sa eserihijom, kandidom. . . Pre 5, 6 meseci sam ja radio bris uretre na bakterije i gljivice i bilo je ok, ali pre mesec dana je pronadjena eserihija. Pio sam antibiotike i sada je bris ok, ali su povecani leukociti, posle toga sam radio urino kulturu i urin je sterilan. Ranije sam radio spermogram, pre godinu dana, sve je bilo ok, osim leukocita 7-8. Zena sada nema nikakvih bakterija, folikoli se normalno razvijaju i pucaju, ali oplodnje nikako nema. . . Zanima me vase misljenje i sta dalje?

    Odgovoreno: 03. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Morate ponoviti prvo spermogram da se vidi kakav je sada.
      tek posle toga bi moglo da se razgovara o daljim postupcima.
      spermogram posaljite skeniran a ne vase tumacenje.