Postovani imam probeleme koji se ponavljaju na mesec do dva meseca (nisam bio na pregledu) , 1) u spermi imam neprestano mnogo malih mehurica 2) povremeno se nadju neke male narandzaste kuglice koje kada se ``izbacuju`` znaju da budu jako bolne. . (nzm dali moze to da bude nekako pesak ili nesto 3 sasvim) , ranije sam uz to imao i osecaj toplote medju preponama. . Molim vas da mi odgovorite. . Hvala unapred. .

    Odgovoreno: 09. 05. 2013.
    • Poštovani,
      Trebalo bi da uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i
      mokrace kao i bakterioloske preglede /spermokultura,
      urinokultura, eventualno brisevi uretre/, jer se najverovatnije radi
      o hronicnom prostatitisu.