Postovani doktore, od januara imam problema sa mokrenjem. Da bi ispraznila besiku moram to da uradim iz vise puta. Bila sam kod urologa i dali su mi irfen 600 i spasmo urgenine (njega sam pila samo jedan dan jer sam imala jake bolove u stomaku i dijareju) . Urin je bio sterilan. Irfen sam pila nedelju dana i moj problem je jednostavno nestao medjutim nedelju dana nakon prekidanja terapije problem se vratio. Sta bi to moglo da bude uzimajuci u obzir da mi irfen pomaze? Sta bi sve mogla da uradim od pretraga i snimanja da bi najzad uvideli odakle dolazi ovaj problem i da bi dobila odgovarajucu terapiju? Hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 11. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Irfen je antireumatik /ibuprofen/.
      pokusajte da uradite vaginalni i cervikalni bris na bakterije, gljivice, gonokok i trichomonas.
      ako sve to bude negativno, onda uradite cistoskopiju i urodinamske preglede.