Postovanje! Postovani imam u zadnje vreme cudan osecaj u uretri, kao da gori uretra i pri vrhu nekad osetim bol ne toliko jak, kao da me neko iglom ubode, imao sam pre godinu dana nezasticen oralni seks i od tad je to pocelo. Nemam tegobe kod mokrenje sto se tice peckanja itd. Radio sam briseve posto je doktor rekao da je upala uretre. Sad zanima me dali moze da bude gonoreja ili hlamidija, za hlamidiju znam da simptomi mogu da budu blagi a za gonoreju nisam siguran pa ako mi mozete reci nesto vise. Hvala!

    Odgovoreno: 20. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Kapavac /gonoreja/ ide sa pojavom sekreta iz uretre.
      uradite bris uretre na gonoreju pa ce te videti o cemu se radi.
      takodjer i bris uretre na bakterije, gljivice i trihomonas.
      odnosi da budu sa zastitom.