Postivani, potrebna mi je vasa pomoc. Naime od pre 20 dana pojavili su mi se bolovi u besici praceni cestim mokrenjem. Od lekara iz dz sam dobila baktrim, bol je prestao nakon prve tablete, ali sam krajem petog dana zavrsila na hitnoj sa uzasnim bolovima. Urolog mi je dao citeral od 500mg dva puta dnevno, na osnovu razgovora a bez bilo kakavog pregleda. Od prve tablete nakon 2-3 sata bol je prestao, medjutin 5 dana nakon prestanka petodnevne terapije bol se ponovo pojavio i ako su rezultati uk sterilni a u urinu ima malo bakterija 5-6 leukocita 1-2 eritrocita ph vrednost 6. . . Lekar iz dz mi je ponovo prepisao citeral i dao uput za urologa. Ovakav slucaj sa uzasnim bolovima imala sam i 2009 god i prestao je od gentamicina nalazi urina i uk su bili dobri, a cak ni je i ultrazvuk uradjen i nista nisu nasli sem nevoljnog grcenja unutrasnjih organa,. Molim vas da mi kazete sta bih jos trebala da uradim kako bih se oporavila i to sto pre jer lekove pijem do sutra a uplasena sam od ponovnih bolova. Napominjem da sam uzadnjih godinu dana imala 3 upale aki su prolazile id 2 kutije palitreksa ili od gentamicina, a od pre godinu dana mi je utvrdjen i mioperikadiris- izazvan koksaki virusom. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 13. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Ako sam dobro razumeo sada uzimate citeral,
      nastavite sa palitrexom.
      obavezno uz palitrex koristite i ac zymes /probiotik/.
      po zavrsenom palitrexu uzimajte paraprotex /"biljni antibiotik"/ i
      vital tab. Po krvnoj grupi.
      videti na www. Suplementi-srb. Com