Postovani, odgovorili ste mi prethodno na pitanje 7828 (u pianju e azoo kod supruga) naime, sad ga je zadesio prostatitis (mada suprug kaže da je i ranije ponekad osjećao nelagodu u predjelu prostate, pogotovp u trenutku ejakulacije - ali nije obraćao pažnju jer je bilo kratkog daha) radio je urinokulturu (neg.) , spermogram-0, i sad je pod antibiotikom" tavanik". Molim vas za mišljenje, da li može prostatitis biti uzrok azoospermije? Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

    Odgovoreno: 05. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Neznam koje je prethodno pitanje jer ja vidim samo odgovore koji su petocifreni.
      inace prostatitis po nekada moze dati azospermiju ali vam predlazem da se spermogram jos koji put ponovi,
      ili ako imate neki raniji pa vidite.