Postovanje U DONJOJ vilici sam izgubila sve zube Prije toga sam imala Teleskop protezu I prije tri dana sam izvadila donju dvojku zadnji nosač proteze Zub je bio po procesom gadjenje je duze trajalo pa je dr zašio ranu Stavio je odmah na ranu staru protezu Danas treci dan se rana upalila Isla sam zubaru isprao je namazao i kaze proteza izazvala infekciju Sad me strah sta dalje Kontrola je sutra Je li to opasno

    Odgovoreno: 01. 05. 2022.
    • Poštovani,

         Nemate razloga za brigu. Sačekajte da rana lepo zaraste pa onda koristite protezu. Savetujte se sa stomatologom da li je potrebno propisati neki antibiotik.

      Srdačan pozdrav.