Evo kratkih informacija o dejstvu kapi gloga i kardiopirina. Nisam sigurna moze li se kardiopirin zamenjivati kapima, s obzirom na to da one nemaju ulogu u sprecavanju agregacije trombocita. U zavisnosti od toga kakvo je oboljenje mozda se mogu kombinovati. Moj predlog je konsultacija sa lekarom. Na sajtu http: //www. Stetoskop. Info/question. Php mozete postaviti pitanje, objasniti sve detalje bolesti i lekar, specijalista ce vam dati odgovor. Bicu vam zahvalan za odgovor. S postovanjem dimitrije stefanovic

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Niste mi postavili ni jedno pitanje. . . Rado bih vam dao odgovor. Kapi gloga se uglavnom koriste za lecenje nekih oblika srcane insuficijencije ili slabosti srca i nisu zamena za kardiopirin, ako je to uopste bilo pitanje.