Poštovani doktore,
    Molim vas za preporuku antireumatskog leka, kreme, ili gela koji mogu da koriste dojilje i dijabetičari. Ja sam i jedno i drugo i imam početnu fazu tenosinovitisa desne, a pomalo i leve šake.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32705

    • Postovani, hvala na odgovoru. Upravo sam tu kremu dobila ko preporuku u apoteci ali u uputstvima pise da dojilje ne treba da je koriste sem uz konsultacije sa lekarom jer krema ima supstancu koja moze da utice na centralni nervni sistem bebe. Bebu dojim na svaka 2,2ipo sata u toku dana tako da je jedino vreme kad mogu da je koritsim vece jer kad zaspi ne budi se do ujutro. Da li je moguce da ne postoji krema/gel/lek koju mogu dojilje da koriste bez problema?