Poštovani,
    Pijem već dve god lek LAMAL u kombinaciji sa Esperalom. Da li se ti lekovi mogu štetno odraziti genetski ili na bilo koji drugi način na eventualno potomstvo...imam dete, ali imam ih još u planu, pa me primarno zanima da li je štetno pokušavati sad sa tim, mislim s obzirom da ih uzimam kao terapiju prepisanu od strane mog doktora?
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 20. 12. 2008.
    • Generalno ne mogu da utiču na mogućnost nastanka genetskih poremećaja kod budućeg deteta. Ne možete da toliko unapred razmišljate. Ukoliko je to potrebno može se napraviti i pauza u korišćenju lekova u periodu kada želite da vasa žena zatrudni. Ovi se lekovi inače ne koriste stalno, i ne znam zbog čega ih vi koristite. Samo napred, imaćete vi jos zdrave dece.
      Hvala na poverenju.