Imam bebu od 4 meseca i nosić joj je bio zapušen, pa sam joj stavljala svoje mleko u nosić i za nekoliko dana joj se otpušio. Kada sam otišla kod pedijatra rekli su mi da to nikako ne smem, već samo fiziološki rastvor.
    Interesuje me zašto???

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Evo ovako, u nosu bebe žive neke bakterije. One su tu normalni stanovnik i uobičajno ne prave nikakve probleme. Majčino mleko ima puno hranljivih materija, što znači da je odlična podloga da se bakterije hrane, namnože i naprave infekciju i veći problem.