Interesuje me koji su razlozi izostanka dejstva nekog leka? Konkretno se radi o Cialisu, kojeg uzimam po potrebi, međutim dejstvo je jako slabo, šta više, nikakvo. Etiologija problema je psihičke prirode i urolog me je savetovao taj lek. Imam 28 god.

    Odgovoreno: 09. 11. 2008.
    • Pa ukoliko je priroda problema psihicke prirode tesko je odgovoriti zasto cialis ne deluje. Ja sam siguran da bi morao. Doza je 20mg, uzima se na sat do dva pre ocekivanog odnosa. Deluje samo ako postoji stimulacija od strane partnera. Ukolikone deluje, postoji Viagra i Levitra.