1. Upotreba Macmiror vaginaleta

    Pitanje broj: #150694

    Poštovani,

    Interesuje me koliko se terapija Macmirorom complex (vaginalete) može uzastopno primjenjivati (koliko mjeseci uzastopno) pošto imam upalu i nikako da se riješim toga? I ako je upala konstantna, da li treba da pijem još neke dodatne lijekove? Mmoj ginekolog posle papa nalaza propiše ovu terapiju i to je to, a ja vidim da mi upala nije prošla. I tako mjesecima. Ako možete da mi odgovorite na pitanje?

    Odgovoreno: 01. 02. 2017.
    • Poštovana,

      Macmiror vaginalete se koriste samo dok postoji potreba za njima, obično terapija traje 6-12 dana. S obzirom da ih vi često koristite vrlo je moguće da ste stvorili rezistenciju na njih i da Vam zato ne pomažu ili ne odgovara grupi vaginalnog sekreta (a ne papa testu).

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #150694

    • Поштовани, користим Macmiror vag и секрет ми је од њих жут, као да исцури део саме вагиналете. Занима ме да ли је то нормална појава или не?

    • Dobar dan. Ginekolog mi je prepisao macmiror vaginalete ali ja dojim. A procitala sam da nije preporucljivo za dojilje. Da li ipak moze ili nikako?

    • Ja sam prošli mjesec imala menstruaciju na vrijeme, trajala mi je tri dana. Posle toga navrh 15 dana išlo mi je nešto kafene boje dva dana, ali sasvim malo. Trebala sam ovaj mjesec da dobijem 31. Nisam dobila. Znači tri dana mi kasni. Postoji li mogućnost da sam trudna? Molim vas odgovori te mi.
      Hvala