1. Kombinacija lekova sa lekovima za potenciju

    Pitanje broj: #144440

    Poštovani,

    Da li uz lekove koje redovno pijem a to su: Roxera, Lercanil i Biprez, smem povremeno da popijem i neki od lekova za bolju potenciju kao što su Viagra, Cialic, Kamagra gel i sl.  Koji od njih biste mi Vi preporučili?

    Odgovoreno: 14. 05. 2017.
    • Poštovani,

      U pricipu lekovi koje ste nabrojali ne stupaju ni u kakvu interakciju i nisu kontraindikvani. Međutim, neke srčane bolesti i stanja jesu kontraindikacija za upotrebu lekova za potenciju: nestabilna angina pektoris, teška srčana insuficijencija, skorašnji moždani udar ili infarkt miokarda, hipotenzija (arterijski krvni pritisak niži od 90/50). Ako koristite Viagru preporučuje se da počnete sa dozom od 25 mg. Kamagra gel i Vijagra su istog sastava, dejstvo se ispoljava za 24 h, a traje 4 h. Cialis počinje da deluje nakon 15 min i ima dejstvo do 36 h. U Srbiji postoji i jeftinija paralela Cialisa, a to je Bilive, koji se proizvodi u dozama od 5, 10 i 20 mg.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #144440

    • Poštovanje, da li sme da se pije Kamagra ili turski med za potenciju ako od skoro pijem Skopril combo20/5? Hvala.

    • Poštovani! Ja sam primio 35 zračenja za prostatu I tri hormonske injekcije 2020 godine. Sada mi je psa 0,24. Da li mogu koristiti Kamagru gel ili Bilive za poboljšanje potencije? Uzimam lek za krvni pritisak Irbamida 150 mg. Pozdrav!

    • Postovanje. Molim vas mozete mi reci da li se uz Pradaxu od 150mg dva puta dnevno sme povremeno konzumirati Viagra ona najslabija. Hvala.