Pre nekih mesec dana sam pocela da pijem DYM BURNER,sredstvo koje se preporucuje za sagorevanje masti,uz treninge.Vezbam u teretani redovno,ali nisam smrsala niti gram.Ujedno sam redukovala ishranu,ne znam sta da radim...Ocajna sam!Imam 60 kg,visoka sam 170cm.Sta da radim?Koliko je nezdrav ovaj preparat?
    UNAPRED ZAHVALNA

    Odgovoreno: 17. 03. 2007.
    • Verovatno Vam dijeta nije individualno uskladjena. Niejdan preparat nije cudotvoran, a uzgred taj o kome govorite mi je potpuno nepoznat po sastavu. Ne treba piti nista na svoju ruku bez konsultacije sa strucnjakom. Mislim da Vam ne bi skodio pregled u sdavetovalistu za dijetetiku ili poseta kvalifikovanom salonu za fitness. Dr Maja