1. Rekonstruktivna operacija deformacije nosa

    Pitanje broj: #120620

    Poštovani,

    Operisao sam nos u orl ambulanti u Pančevu, pre godinu dana. Operisao sam devijaciju nosa i deformaciju o trošku budžeta. Što se tiče devijacije, mnogo lakše dišem, ali što se tiče deformacije nosa, tu nisam zadovoljan. Sredili su mi grbu koju sam imao na vrhu nosa, međutim sad obe stranice nisu paralelne, nego razlicite, što možete videti na slikama. Pa interesuje me da li ja imam pravo da idem kod mog doktora i tražim da odradi rekonstruktivnu operaciju deformacije nosa, i da li je to rizični zahvat?

    Odgovoreno: 25. 09. 2013.
    • Poštovani,

      U svakom slučaju treba da se javite Vašem doktoru i da mu kažete šta Vas muči odnosno sa čime niste zadovoljni. Sa slike koju ste priložili ne može jasno da se sagleda izgled nosa. Za približnu orjentaciju o izledu nosa potrebne su nam slike nosa tj. cele glave od napred, iz profila, iz poluprofila kao i pogled odozdo i pogled odozgo.