1. Oporavak nakon estetske operacije nosa

    Pitanje broj: #86342

    Poštovani,

    Pre mesec dana mi je urađena estetska operacija nosa. Mene zanima posle koliko vremena se može očekivati konačan ishod operacije? Koliko dugo otoci ostaju i u slučaju da nisam zadovoljna kada se sme uraditi opet operacija?

    Odgovoreno: 15. 08. 2011.
    • Poštovana,

      S obzirom da je prošlo mesec dana već bi morala da vidiš rezultat operacije. Inače prvi definitivni izgled se najčešće dobija posle 3 meseca jer se do tada većina otoka povukla mada je to teško reći bez pregleda jer ja nisam videla oblik nosa pre operacije kao i debljinu i kvalitet kože. U svakom slučaju, za eventualnu korekciju, potrebno je da prođe najmanje 6 meseci a nekada i čitavih 12 meseci. Sve zavisi od toga šta bi trebalo korigovati.