Jedno kratko pitanje: da li je tačno da posle svake naredne operacije nosa (druge, treće) otoci spadaju sve sporije? Hvala!

    Odgovoreno: 24. 03. 2011.
    • Poštovani,
      Nije. Oticanje i brzina spadanja otoka je krajnje individualna osobina i razlikuje se od čoveka do čoveka. Da bi otoci bili što manji i da bi se brže povlačili, potrebno je ležati i spavati u krevetu čije uzglavlje može da se podigne za oko 30 stepeni. Lekovi tipa himoral forte su bez ikakvog uticaja na nastanak i povlačenje otoka.