Dobar dan.Pre skoro 3 meseca uganula sam nogu i pri snimanju prelom nema.Ali povreda skocnog zgloba.Posle 3 nedelje primala sam 20 terapija ali bol je i dalje prisutan. ....Ne mogu da hodam normalno.....

    Odgovoreno: 02. 05. 2020.

Komentari na pitanje: #168355

    • Suzana Stefanovic 03. 05. 2020.

      Hvala Vam. Interesuje me samo da li ja moram da tražim od doktora da me uputi?Jer su meni samo snimali nogu kada sam je povredila da vide da nemam prelom..... Dalje ništa što se tiče ispitivanja, osim što sam primila tih 20 terapija i nekog baš poboljšanja nema. Hvala Vam puno! Prijatno.