Postovani, zanima me da li postoji neka mogucnost korekcije tzv o nogu nakon zavrsenog rasta bilo pomocu nekog otopedskog pomagala bilo operativno? I, ako je moguca operacija koliko je rizicna, sta se tacno radi, i kako izgleda postoperativni tok? Unapred hvala

    Odgovoreno: 10. 11. 2023.
    • Poštovana,

      trebalo bi da uradite RTG oba kolena u stojećem položaju.

      Odluka o načinu lečenja se donosi nakon uvida u RTG snimke i pregleda.

      S poštovanjem,

      dr Vaso Kecojević, ortopedski hirurg