Mozete mi nesto reci o rezultatima u prilogu?

    Odgovoreno: 05. 12. 2020.
    • Stanje je ozbiljno, ali mi nalaz kao nalaz ne znači apsolutno ništa dok mi ne navedete sve tegobe, vreme prvog javljanja tecoba, pridružene bolesti, da li ih ima i kojih, i možda i najvamnije, godište, pol, telesna visina i težina bolesnika. Odgovoriću Vam na sva pitanja.

Komentari na pitanje: #175369

    • Jelica Milosevix 05. 12. 2020.

      Zahvaljujem, Ja sam Jelica,54 sam godiste,oko 1.6 sam visoka,od proleca se javljamu tegobe tima mucnine,krvarenje iz mokrace,urin i urino kultura su u redu. Od nalaza sam isla kod ginekologa,na ultrazvuk abdomena i stitne zlezde sve je u redu,imam ciste na jetri vec dvadeset godina i jedan bubreg radi 20%. Isla sam i kod ortopeda jer imam bolove u kuki gde je konstativano okostavanje.Pila sam totheme ali analize su vec vise od dva meseca iste.Sta raditi dalje?