U poslednje vreme, nešto manje od mesec dana, osećam konstantan umor, drhtavicu, malaksalost, slabost, dekoncentrisana sam, imam problema sa pamćenjem. Od nesanice bolujem duže vreme, dobijala sam bromazepam i lorazepam ali kada ih uveče popijem ujutru se jako teško budim i celi sutrašnji dan ne mogu normalno da funkcionišem, pa ih izbegavam. Nalaz ekg je uredan, ciklusi takođe. Kom specijalisti bi trebalo da se javim, koje analize da uradim? Hvala.

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Prvo uradite laboratorijsku dijagnostiku: se, kks salf, urea, kreatinin, hol, hdl, ldl, trig, fe, feritin, šuk, ft4, tsh, ca, k, i urin
      uraditi ekg nalaz. Prvo obaviti opšti internistički pregled, potom se konsultovati sa ginekologom i eventualno sa neuropsihijarom.
      možda je u pitanju samo poremećaj hormona koji se terapiom odlično reguliše.