Postovani. U zadnjih par meseci osjecam se prilicno lose, mucnina, malaksalost, slabost, ponekad i uhvati me groznica a bez brestanka imam pritisak i bol u sredistu grudi. Radila sam krvnu sliku i ekg i sve je uredu. Imam u planu i drugu bebu, ali zelela bi da prekontrolisem celokupno zdravlje pre toga, ali neznam sta se sve tu podrazumeva da bi znala da li sam zdrava ili imam nekih problema. Hvala

    Odgovoreno: 16. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pošto su vam krvna slika i ekg u redu, stičem utisak da ste vi pod stresom, odnosno da imate psihosomatske smetnje kao posledicu vašeg psihičkog stanja. Lepo je što planirate drugu bebu, ali zbog svog mira i da biste u trudnoću ušli rasterećeni i zadovoljni, možete porazgovarati i sa psihijatrom koji će najbolje sagledati vaše psihičko stanje.