Poštovana,
    Kad se diram ispod lijevog pazuha osjećam bolove. Išao lekaru ekg uredan, slikao pluća, uredna. Ultra zvuk stomačne šupljine uredan. Nekad kad se jako protegnem osjetim oštar bol u tom predjelu. Kome da se obratim ili da se prestanem dirati i protezati.
    Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 05. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Uzrok bola ispod levog pazuha pri dodiru ili protezanju je najverovatnije lokalizovan u samom pazuhu. Ukoliko pipate neke promene u pazuhu potrebno je da uradite ultrazvuk te regije. Može biti u pitanju i mialgija (bol u mišićima te regije) koji vi provocirate protezanjem ili dodirom.
      Pozdrav.