Poštovani doktore,
    već 3 god imam bolove u desnom oku, zbog čega sam počela i da žmirkam. Očni lekar kaže da je sve u redu, sinusi u redu i urađen mi je MR pregled endokranijuma: Periventrikularno frontalno levo postoji jedna punktformna postishemijska lezija, a periventikularno parijetalno levo vide se 4 punktiformne ishemijske lezije. Uz centralni sulkus desno postoji hemijska lezija od 16 mm. Terapija neurologa je pronizon 2x1 i ranisan 2x1. Doktor ne zna šta je u pitanju, a meni nije ništa bolje, bolovi su stalni. Unapred hvala

    Odgovoreno: 29. 09. 2008.
    • Poštovana,
      ne znam odakle ste da bih Vam dao precizniju informaciju kome da se javite. Treba da uradite komplet EP (evocirane potencijale), a uz neurološki pregled i LP (lumbalna punkcija) radi imunološke obrade. Trebalo bi da Vas prati neurolog koji se bavi demijelinizacionim oboljenjima.