Poštovani,
    Uskoro mi ističe vozačka dozvola, izdata mi je na 5 godina uz ograničenje pošto nosim naočare. Zanima me da li za produžetak dozvole treba da uradim ceo lekarski pregled ili samo pregled kod očnog lekara?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 21. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #34189

    • Pa jeli to u redu da se mi koji salbije vidimo osecamo, ma ne, vec nas tretiraju kao gradjane drugog reda. Zasto kompletan pregled. Da bi se samo uzimali novci?! Pa mi imamo ogranicenje zbog loseg vida tako da ne treba da idemo kod: lekara za orl, psihijatra, psihologa. . . Samo oftamolog i lekar opste prakse, specijalista. Sramota