Moja cerka ima 20 godina, napao je u gradu manijak i zadobila je teze povrede glave. Gornja vilica sa desne strane je naprsla i ima dislokaciju 4 zuba, dijagnoza je, , luxotio dentinum traumatika 13, 14, 15 gr 1 postcontuziotoceli obs. Fractura pr. Obv. Max. L. Dex. Contuzio et edema ccorporis et ouguli monoubbal. De, , ako sam dobro prepisala? Interesujeme da li moramo sve zahvate da placamo ili nesto snosi i socijalno. Dosad nismo platili samo prvi pregled u urgentom azatim se sve placa. Ona studira medije pa nam je bitno i koju bi ste nam vi kliniku preporucili za dalje lecenje, a i cena. Hvala

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Koliko snosi i da li socijalna sluzba uopste snosi troskove u datoj situaciji morate konsultovati nadležnu službu. Obzirom na povrede, potrebno će biti više poseta nadležnom lekaru tj. Hirurgu. Niste naveli u kom se gradu nalazite pa ću pretpostaviti da je reč o beogradu. Ako ste zainteresovani za privatnog lekara mogu da vam preporučim ordinaciju prof dr zorana stajčića (ordinacija beograd centar) , izvrstan stučnjak i prijatan lekar. O cenama ćete morati na licu mesta. Dr pejaković