Dobar dan! Imam jedan veliki problem!! Kad je od mog brata devojka (16god) dosla kod nas kuci zalila se stalno da ima opadanje kose i veliki svrab! Godina kasnije pocelo je jako opadanje kose kod moje majke (41god) ! Mislila sam da je kod obe neki problem zbog hormona!! Posle god dana pocelo je i kod mene (20god) . . . Znaci jako opadanje kose, a to izgleda kao pirinač oblik, svuda take male tacke gde nema kose! Nisu samo tacke svuda je generalno redja kosa!! Neznam sta da radim, ovde lekare ouopste ne interesira, mozes da budes celav i oni nista!!!!! Bila sam svuda i pocela sam skoro da se svadjam ali nije imao niko interesira! Sta bi to moglo da bude, i gde da idem da mi neko pomogne. . . . Upomoc. . Nemogu vise nista sa kosom, i kad vidim moju mamu raskida mi se srce kad pomislim kakvu je kosu imala!!!

    Odgovoreno: 21. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Zasita razumem vaš problem, ali je kompleksan da bi se rešavao na ovaka način. Potrebno je da pronađete dermatologa koji bi bio zainteresovan za rešavanje i lečenje vaših problema.