Moj sin ima 16 meseci, pre dve nedelje je bio bolestan normalno za ovo doba godine. Ali na telu su mu se pojavili cvorici. Prvo mu se pojavi crvena flekica odma ispod nje cvoric i nakraju ta fleka potamni i cvoric je i dalje tu. Pretezno mu izadju na ledjima i stomaku. Da li mozete da mi objasnite u cemu se radi. Kod lekara su nam rekli da je alergija i dali su nam aerius sirup.

    Odgovoreno: 04. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Na onovu priče, promene asociraju na panikulitis. Moguće je da promene imaju veze sa prethodnom bolešću, pretpostaljam infekcijom. Konsultujte ponovo dermatologa.