Postovani, pre par nedelja sam postavila pitanje u vezi fraxel lasera. Do sad nije bilo odgovora, pa bih ponovila pitanje. Imam mnogo strija na stomaku od porodjaja (pre 18 godina) . Procitala sam o ovom laseru u studiju diva. Koliko je to sigurna tehnika i mislite da ce biti efekta. Svesna sam da ih nece skroz izbrisati ali se nadam makar poboljsanju izgleda??? Sta mislite o tome? Pozdrav

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Žao mi je što nemam lično iskustvo sa fraxal laserom. Možete da probate sa tim laserom ili sa nd: yag laserom. Napominjem terapijski uspeh i vreme zavisi ot težine promena.