Poštovana,
    Imam pitanje vezano za bolest folikulitis! Radi se o mom bratu, koji ima 23 god. Po glavi mu se pojavljuju gnojne bubuljice i na ti mestima se javlja opadanje kose! Bio je kod raznih doktora, specijalista! Glavu maže sa klindamicinom, pio je antibiotike, koristio razne masti, dečije šampone (sve to po preporuci lekara). Posle toga se povuče na par meseci i onda ponovo počinje! Da li je moguće da se to potpuno izleči?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je. Ne znam da li je menjao i šampone, jer je nekim osobama koža poglavine osetljiva, pa u odnosu na to što koriste dolazi do pojave folikulitisa. Neka proveri i vrednosti šećera u krvi.