Izašle su mi potkožne bubiljice na polnom organu, pa i na manjim usnicama, sada se bibuljica pojavila i na vaginalnom otvoru, kada imam odnose sa dečkom uvek koristim kondom. Inače kada imam odnose imam utisak kao da se cepam i postaje u početku bolno kao i kasnije kada završimo sa odnosom.
    Molim Vas odgovorite mi jer sam jako zabrinuta.
    Hvala.

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovana,
      To što Vi nazivate bubuljicama, mogu da budu i zaista bubuljice, ali i kondilomi, ili neke druge promene. Takođe nije normalno da imate bolove kod odnosa. Neophodno je da se javite i dermatologu i ginekologu kako bi rešili Vaše probleme.