Poštovana,
    radila bi tretmane voćnim kiselinama, imam 26 godina, koža mi je bela, ali imam flekice na bradi od lasera, uklanjala sam dlačice, pa me zanima koje kiseline su dobre, jer u ponudi ih ima dosta, kao što su muradove trimine itd. i kakve kreme da koristim kod kuće, koje marke. Imam mešovitu kožu, nemam bubuljice.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.
    • Poštovana, Na tržištu zaista ima puno kiselina, tako da razumem vašu dilemu. Ipak, najbolje je da odete do dermatologa u koga imate poverenja i prepustite mu izbor tretmana, jer tu nije bitna samo firma koja ih proizvodi, već i adekvatna koncentracija,kao i način rada. Istovremeno bi bilo dobro da i kod kuće koristite kreme sa manjim procentom kiselina za veče (Avene, Neo Strata...), a da za dan koristite neku hidrantnu kremu. Ovo su samo opšte smernice, najbolje je da se koža pregleda i da se tada preporuči krema.