1. Sitne bubuljice na penisu

    Pitanje broj: #141914

    Pre godinu dana imao sam seks sa devojkom i od tad nisam imao odnose. Pre 2 meseca su mi se pojavile između korena penisa i testisa kao neke male bubuljice koje vremenom nestanu i ostane neka flekica. Jel to neka polna bolest?

    Odgovoreno: 14. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Kod vas se najverovatnije radi o iritaciji lojnih žlezda ili njihova povremena upala što deluje kao bubuljica ili čir, te je neophodno u fazi kada imate promene, da se javite dermatologu kako bi ste dobili odgovarajuću terapiju. Do tada samo redovno održavajte higijenu.