Postovani/a, od prve trudnoce (pre 3god.) javlja mi se stalno nemir nogu. Nocu ne mogu da spavam, osecam da mi noge gore, osecam nemir u nogama. Jedino pomazhe hladjenje vodom ili oblogama. Listovi i stopala. Leti je situacija mnogo gora. Moooolim vas reci te mi na koji nachin mogu to ublazhiti, na koji problem to mozhe ukazivati i kome da se obratim? Veliko hvala.

    Odgovoreno: 20. 05. 2016.
    • Poštovana,
      U vašem slučaju, neophodan je pregled neurologa. Svaka vrsta pomoći, do pregleda neurologa, se svodi na ovo što već radite. Problem može biti sasvim beznačajan, ali može ukazivati i na neka ozbiljnija oboljenja. Da vas ne plašim, javite se neurologu. Tada ćete dobiti sve informacije.