Pre 2 dana na fudbalu me je saigrac udario laktom po nosu sa strane i oborio na zemlju, hitna je dosla po mene i odvezla me u bolnicu, ustanovili su mi prelom nosa sa dislokacijom i zakazali mi operaciju u petak tj 5 dana posle povrede nosa da bi ga vratili na mesto sa lokalnom anestezijom koje su sanse da se nesto zakomplikuje i je li ta operacija bolna i koliko traje oporavak zasto nisu teli na moj zahtev odma da mi vrate nos na mesto nego cekaju 5 dana da prvo zaraste pa ponovo da ga pomeraju i da li mogu da trazim obestecenje za to, tj koliko se krece za tako nesto? Slika je skoro ista kao i ova sto sam vam psoalo sa vaseg sajta samo je malo veca ova pukotina tj vise ide ka vrhu koze nosa

    Odgovoreno: 06. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Mora da prođe oko 5 dana, da bi se povukao otok mekih tkiva nosa i sagledala kompletna situacija. Njih ne možete da tužite, ali možete da tužite igrača koji vas je udario i njegov klub (u stvari, vašeg saigrača i vaš klub) . Potrebna vam je povredna lista bolnice u kojoj ste bili odveženi i pregledani.