Postovani doktore Milicu vec nekoliko meseci osecam peckanje i svrab nakon praznjenja, to traje oko pola sata pa prodje. Da li su u pitanju hemoroidi i koju mast da koristim?

    Odgovoreno: 24. 04. 2007.
    • Postovani Bojane, Ove simptome mogu dati razlicita obolenja i stanja ukljucujuci i hemoroide. Savetujem Vam da se javite koloproktologu na pregled kako bi se razcistila dijagnosticka dilema.  ass dr Med sc Dragan Milic