Poštovani,
    Molim da mi opišete tok oporavka i moguće komplikacije nakon izvedene laparaskopije. Urađena mi je pre 3 dana i nisam dobila nikakve instrukcije od lekara.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Pošto su prošla već 3 dana od operacije i komplikacija nema. Možete samo da proveravate telesnu temperaturu. Ponašajte se normalno i nemate nikakva ograničenja. Prema otpusnoj listi previjanje i skidanje konaca u dogovoru sa operatorom.
      ass dr med sc Dragan Milić. Pozdrav.