Poštovani,
    Pre mesec dana imao sam operacija kile, sad je rana zazdravila, ali ispod nje se skuplja krv, svaku nedelju idem kod lekara i on mi vadi tu krv špricom, ali opet se skuplja.
    Zašto je to tako i da li postoji neko rešenje, da li se krv skuplja zbog toga što su na operaciji doktori zaboravili da mi stave dren i da li će prestati.
    Hvala Vam unapred

    Odgovoreno: 06. 12. 2008.
    • Poštovani Branko,
      Ovo je relativno česta komplikacija nakon operacija i obično se javlja kod gojaznih ljudi (serom). Nije ništa dramatično i sigurno će vremenom prestati. U slučaju da traje duže vremena možda treba uraditi malu inciziju kako bi se brže izdrenirao serom. Imajte poverenja u Vaše lekare.
      ass dr med sc Dragan Milić