Pre 15 dana sam operisala fibroadenom na dojci na onkologiji Kladovo. Nalazi su uredni - dobrocudni - ali me interesuje nesto sto mi nisu odgovorili, a to je koliko traje oporavak, kada smem da radim fizicke poslove i podizem svoje trogodisnje dete i da li je normalno da jos uvek imam zut sadrzaj  -mali iscedak na mestu gde je bio dren, a rana mi je dobro, imam 3 konca koji su skinuti. Hvala Vam unapred

    Odgovoreno: 09. 09. 2008.
    • Postovana Gordana, Oporavak traje kratko. Sekrecija iz rane stace za nekoliko dana ili najvise par nedelja. Radi se o seromu koji je cesto prisutan nakon operacije. Dete mozete podizati odmah. ass dr med sc Dragan Milic