Poštovani,
    11. Marta sam operisala karcinom dojke. Analiza krvi na dan 04.05.09. Je sledeca: leukociti 6.2 ereitr 3.87 hemoglobin 118 hematokrit 0.36 mcv 93 mch 30.4 mchc 32.8 trombociti 316 tum marker 10.1 da li je moja krvna slika ok s obzirom na nedavnu operaciju?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Vaša krvna slika je u granicama fizioloških vrednosti za ženski pol. Sto se tiče tumorskog markera, on ne spada u parametre krvne slike i najbolje je da se u nastavku obratite onkologu.
      Srdačan pozdrav