Poštovani,
    pokušavam da ostanem trudna 8 meseci. Imam 27 godina. Bila sam na gak-u i pratili su mi folikule kažu da je sve ok (i da postoji mogućnost da imam blizace ili trojke) i kada su pukli imali smo odnose ali opet ništa. Pre dve nedelje sam otišla kod ginekologa u domu zdravlja i papa je ok a sekret vi grupa. Ginekolog mi je rekla da kupim cansen 3 vaginalete i da to odradim i da ne moram da dolazim na kontrolu. Takođe mi je rekla da odem u narodni front i uradim bris na hlamidiju, ureaplazmu i miroplazmu. Ne znam da li bi trebalo da uradim hormone. Pre tri godine sam imala kondilome koje sam skidala laserski u klinici Papić. Muž treba da uradi spremokulturu i spermogram. On ima 44 godine i ima decu iz prvog braka. Šta da radim i molim vas za pomoć.
    Unapred zahvalna. Pozdrav Maja

    Odgovoreno: 18. 06. 2009.
    • Poštovani,
      poslušajte ginekologa, odradite briseve i nalaze supruga. To što je ranije mogao da napravi decu ne znači da može i sada, godine čine svoje, pa neka se pregleda. Možete uraditi i hormone jajnika i štitne žlezde.