Zdravo!!! Zovem se marina i imam jedno pitanje za vas. Porodila sam se pre godinu dana imala sam normalan porodjaj i sve je proslo u najboljem redu. Imala sam normalno krvarenje 6 nedelja kao sto i treba da se ima. Posle toga ni jednu menstruaciju nisam dobila. Dojila sam bebu do pre nedelju dana, sad je prestao da sisa. Ja imam jos dva starija deteta i sa njima sam imala normalan porodjaj i 6 nedelja krvarenja, ali sam odmah posle toga imala redovnu menstruaciju i dok sam ih dojila. Interesuje me da li je to problem i kako da ga resim ili se to moze desiti dok se doji beba? Veliko hvala!!!!!

    Odgovoreno: 21. 01. 2010.
    • Poštovana,
      To je takozvana laktaciona amenoreja, dok dojite nemate menstrualni ciklus ali to istovremeno ne znaći i da ne možete ostati trudni, javite se vašem ginekologu da vam se uradi ultrazvučni pregled,.