Postovani, bezuspesno lecim eserihiju i enterokokus izolovanim u vaginalnom i cervikalnom brisu vec godinu dana raznim antibioticima i vaginaletama. Koristila sam i preparate za podizanje imuniteta, med, vitamine. . . Zaista ne znam da li negde gresim u ishrani ili ne. Trudim se da se hranim zdravo. Da li postoji neki preparat ili lek koji nije registrovan u srbiji, a koji je pokazao dobre rezultate. Da li da pokusam sa detoksikacijom organizma ili homeopatijom, iako je to relativno skupa opcija?! Da li meni ima pomoci i da li se iko izlecio? Na raznim forumima sam procitala da neki sa ovim bakterijama zive godinama. Bojim se da ne predju u matericu. . . Unapred zahvalna na odgovoru!

    Odgovoreno: 13. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Na\alost pomenute bakteriske infekcije se leće antibioticima,. Trebalo bi naći izvor tih infekcija,. Da li ste kontrolisali nalaz urina i stolice,. Ja bih vam preporučio i laktogyn tbl 6 meseci,.