Postovanje! Da li ginekolog moze da utvrdi kada je zena imala prvi put sex, kako? Spavala sam sa momkom prvi put a on nije osjetio da sam nevina, jel se to moze kako dokazat? Rekla sam mu da sam imala prije jedan sex a zapravo nisam. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Može se utvrdit6i da li ste nevini ili ne tj da li imate himen ili devičnjak ili ne,. Na osnovu promena na devičnjaku se može reći samo da li se radi o staroj defloraciji tj gubitku nevinosti ili pak o svežoj defloraciji dakle pre par dana,.