U zadnjih 4-5 meseca primetila sam kako mi se smanjuje kolicina krvarenja u toku ciklusa, da bi doslo do toga da mi sad ciklus traje 3-4 dana i to vise nije krvarenje nego, , suv, , braon iscedak koji ni ne lici na menzis, inace redovno dobijam na 25-28 dana ponekad se desi na 20-21 ali retko, moja doktorka tvrdi da nema razloga za brigu jer su mi nalazi uredni (papa) inace nije bilo nekih vecih promena u mom zivotu niti stresa, odnose nemam vise od 6 meseci (ako to moze biti bitno) , ja u tim danima bez problema koristim samo dnevne uloske, postajem jako zabrinuta zasto mi se ovo desava a ne nalazim nikakav odgovor, plasim se da cu potpuno izgubiti mesecni ciklus. . . Molim vas navedite mi sta mogu biti uzroci i kakve sve preglede mogu da uradim da bi utvrdila sta se stvarno desava samnom

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Mislim da nemate razlog za zabrinutost, menses normalno traje od 3, pet do sedam dana,. A cikllično se javlja od 25 do 40 dana, uradite njedan ultrazvučni pregled male karlice da bi se videlo da li postoji neki organski reazlog,