Javljam vam se vec treci put njedan odgovor nisam dobila. Imam 36 godina i dvoje djece. 14. Septembra sam radila biopsiju i abraziju grlica. Imala sam puno sekreta poslije intervencije i imalo je ruzan miris. Isla sam na kontrolu nakon 10 dana i moj dr, je rekao da nema infekcije samo da je to raspadno tkivo, a rana malo sporije zarasta. Malo mi je isprao to nekom ljubicastom tecnoscu i onda mi je par dana poslije isla malo sukrvica. Sad sam dobila menstruaciju koja je dosla redovno, ali mene plasi da li je to normalno. Koristim kantarion vag i orvagil biopsija uredna. Molim vas da mi kazete vase misljenje. Valjda ce biti treca sreca

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Stvarno je treća sreća,. Sva navedena simptomatologija je normalna pojava nakon intervencije,. I sve je on korektno uradio, budući da je nalaz biopsije uredan pevajte, kontrola papa brisa jednom u 6 do 8 meseci,.